דלג לתוכן
plane
מאמרים

למה כדאי לשכור רכב באמצעות אתר העולם?

- 31/03/2015 מאת מערכת העולם -

אם אתם מחפשים מידע תיירותי באינטרנט, ודאי כבר נתקלתם במודעות ובתיבות חיפוש של חברות להשכרת רכב. אז למה לשכור רכב דווקא דרכנו?

בשורה התחתונה: כנראה המחירים הטובים בעולם, אפשרות לבטל את ההזמנה עד 48 שעות לפני הטיול ללא תשלום, ומעקב של מומחי אתר העולם אחרי ההתפחויות בענף, כדי לוודא שאנו מפנים אתכם תמיד למנועי החיפוש הטובים ביותר להשכרת רכב.

מנוע החיפוש אותו אנו מציעים כעת באתר שייך לחברת rentalcars.com, שהיא חברה אחות של Booking.com וחברה בת של קבוצת Priceline. בבדיקות שערכנו, מנוע החיפוש של rentalcars.com הביא לתוצאות הטובות ביותר. נראה שהעוצמה של קבוצת Priceline, שהיא הגוף הגדול בעולם בתחום הזמנות התיירות, מאפשרת לחברה להשיג מחירים מצויינים בחברות ההשכרה.

מנוע החיפוש של rentalcars מקושר למאגרי הנתונים של החברות הבינלאומיות להשכרת רכב כגון Hertz, Avis, Budget, Sixt, Europcar, Alamo ו-Thrifty, אבל גם לעשרות חברות מקומיות, המתחרות לעתים בהצלחה בחברות הענק. כשתועברו לאתר rentalcars.com ותבצעו חיפוש, תראו ליד כל הצעה את שם החברה מולה תתבצע ההשכרה בפועל.

היכן ניתן לחפש רכב שכור באתר העולם?

ניתן לבצע חיפוש בכל מקום באתר בו תמצאו את תיבת החיפוש הבאה:

תיבת החיפוש של rentalcars באתר העולם

תיבת החיפוש של rentalcars באתר העולםבתיבת החיפוש בחרו את הארץ בה אתם רוצים להזמין רכב, ולאחר מכן את העיר ואת תחנת האיסוף. אם תרצו להחזיר את הרכב בתחנה אחרת, בטלו את סימן ה״וי״ תחת ״החזרת הרכב לאותו המקום״, ומלאו את פרטי תחנת ההחזרה. לאחר מכן, בחרו את תאריכי ההשכרה הרצויים ואת שעת הלקיחה וההחזרה. אם הנהג המיועד צעיר מגיל 25 או מבוגר מגיל 70, בטלו את סימן ה״וי״ תחת גיל הנהג ואז ציינו את הגיל המבוקש. לאחר מכן, לחצו על הכפתור ״חפש״ ותועברו לאתר rentalcars שם יוצגו בפניכם תוצאות החיפוש, ושם גם תוכלו להמשיך בתהליך הההזמנה.

כשתועברו לאתר rentalcars תוכלו לראות בצד ימין למעלה את לוגו העולם. מצד שמאל למטה תוכלו לראות את שמות חברות השכרת הרכב שמחיריהן יבדקו

כשתועברו לאתר rentalcars תוכלו לראות בצד ימין למעלה את לוגו העולם. מצד שמאל למטה תוכלו לראות את שמות חברות השכרת הרכב שמחיריהן יבדקותיבת חיפוש של rentalcars ניתן למצוא בצורה כזו או אחרת באתרי תיירות רבים בישראל (סוכנויות נסיעות, חברות תעופה וכו׳). אבל כשאתם מבצעים את החיפוש באמצעות אתר העולם (ומזמינים מיד לאחר מכן), העמלה שאנו מקבלים (ושלא תפגע בתעריף ההשכרה המצוין של rentalcars), תשמש אותנו לעדכון מדריכי הטיולים שלנו ולהמשך תחזוקת המאמרים באתר העולם. אם נהניתם לטייל עם ספר בהוצאת העולם או לקרוא את המאמרים באתר, חיפוש רכב שכור באמצעותנו, יכולה להיות דרך נהדרת לומר תודה.

ראו עוד: השתתפות עצמית
רוצה להיות אזרח העולם?רוצה להיות אזרח העולם?

מצטרפים בחינם ומקבלים:

 1. הנחה של 10%על מה?
 2. מינוי דיגיטלי לחודשמה זה?
 3. הטבות בלעדיותמה זה?
 4. ניתן לבטל הסכמה זו בכל עת. כתובת המייל שלכם לעולם לא תועבר לאחרים ללא הסכמתכם.

 • נשיונל גי׳אוגרפיק
 • ראף גיידז
 • מישלן
 • פרייטג ברנדט
 • דורלינג קינדרסלי
 • לונלי פלנט
 • וורלד מפינג
 • קונט
מהנעשה בעולם
אתם כבר אוהבים את העולם?
צרו קשר
כל הזכויות שמורות © 1991-2022 שטיינהרט שרב מוציאים לאור בע"מ
 
תמונה מוגדלת