plane
אודות החנות

כללי

בחנות "העולם" תוכלו לרכוש מדריכי טיולים בעברית ובאנגלית וכן מפות דרכים ואטלסים המכסים כמעט כל יעד בעולם.

למידע אודות נושא מסויים, לחצו על הכותרת ברשימה להלן:

תהליך הקנייה

חיפוש פריטים באתר
 1. במרכז עמוד הבית, וכן בפינה השמאלית העליונה בכל עמוד באתר, מופיע שדה חיפוש, בו תוכלו להקליד את שם היעד בו אתם מתעניינים.
 2. בעודכם מקלידים, שימו לב להצעות ההשלמה האוטומטית - בחירה באחת האפשרויות המוצעות בהשלמה אוטומטית, תביא אתכם ישירות לעמוד היעד באתר.
 3. אם הקלדתם טקסט שאיננו שם של יעד שמופיע אצלנו באתר, יתבצע חיפוש טקסטואלי באתר כולו.
 4. כשתגיעו לעמוד היעד, יוצגו בפניכם קודם כל המוצרים שהם רבי המכר שלנו ליעד זה. המשיכו לגלול כלפי מטה, ותגלו יעדים נוספים שעשויים לעניין אתכם באותו יעד, או יעדים סמוכים. גללו עד הסוף, ותקבלו רשימה מלאה של כל הפריטים שאנו מציעים ליעד זה. את רשימת הפריטים ניתן לסנן לפי מדריכים בעברית, מדריכים באנגלית או מפות, אם תקליקו על הלשונית המתאימה.
 5. אל תשכחו להציץ בהצעה שלנו לשילוב המנצח לאותו יעד: כאן אנו מציגים את הספר והמפה הבולטים לאותו יעד.

ביצוע רכישה

 1. כל ספר או מפה שתמצאו באתר, תוכלו להוסיף לעגלת הקניות באמצעות הכפתור "הוסף לעגלה".
 2. מרגע שהתחלתם להוסיף פריטים לעגלה, מסגרת המפרטת את תכולת העגלה תלווה אתכם בכל עמודי האתר. מניין הפריטים גם מופיע בקטן ליד סמל העגלה בראש האתר.
 3. כשתסיימו את הכנסת כל הפריטים הרצויים לעגלה, לחצו על הכפתור "המשך לקופה" שבמסגרת פרטי העגלה, או על הקישור "העגלה שלי" בראש העמוד.
 4. אישור פרטי ההזמנה: בעמוד העגלה תוכלו לבחור את שיטת המשלוח הרצויה. אחרי שבחנתם את תכולת העגלה ואת שיטת המשלוח, לחצו על הכפתור "המשך לקופה".
 5. פרטים אישיים: בעמוד הבא תדרשו למלא פרטיכם. אם אתם כבר מחוברים לאתר, פרטים שמילאתם בעבר יוצגו בשדות המתאימים. ביכולתכם לשנות אותם כרצונכם. אם לא מילאתם את הפרטים בעבר, יוצגו השדות ריקים, ותצטרכו למלאם לפי ההנחיות. עם תום מילוי הפרטים, לחצו על הכפתור "המשך לקופה".
 6. פרטי כרטיס האשראי: בעמוד הבא תדרשו למלא את פרטי כרטיס האשראי שלכם. אל חשש - הפרטים הנמסרים בטופס זה מוצפנים ומאובטחים על פי התקן, ונתוני כרטיס האשראי שלכם יימחקו מבסיס הנתונים שלנו מיד לאחר ביצוע ההזמנה.
 7. השלמת ההזמנה: זכרו ללחוץ על הכפתור "הזמן" עם תום מילוי הפרטים - רק לאחר שתעשו זאת, תועבר ההזמנה לביצוע אצלנו.
 8. גזרו ושמרו: לאחר ביצוע ההזמנה, יוצגו על המסך פרטי ההזמנה, כולל מספר הזמנה, אותם תוכלו להדפיס ולשמור למעקב. מייל המאשר את פרטי ההזמנה יישלח לכתובת שציינתם.

אבטחה

הקניה באתר "העולם" בטוחה לחלוטין, ואינכם צריכים לחשוש להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלכם. טופס ההזמנה שבאמצעותו מועברים הפרטים האישיים ופרטי התשלום לשרת שלנו, מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל בכל העולם למסחר אלקטרוני. פרוטוקול ה-SSL "מערבל" את כל הנתונים (פרטי כרטיס האשראי ופרטים אישיים) והופך אותם לרצף בלתי ברור של סימנים, שאינו ניתן לפענוח במהלך העברת המידע ברשת האינטרנט. האבטחה נעשית בפיקוח חברת RapidSSL, בעלת המוניטין הבינלאומי. יתרה מזאת, מיד לאחר שאנו מבצעים את המשלוח, פרטי כרטיס האשראי נמחקים אוטומטית מבסיס הנתונים שלנו, ולא נשאר להם תיעוד.

החזרות

אם המוצרים שתקבלו לא ימצאו חן בעיניכם, מכל סיבה שהיא, תוכלו לשלחם אלינו בדואר, בצירוף חשבונית הקניה, תוך שבועיים מיום שהגיעו לידיכם, ולקבל את מלוא כספכם חזרה, בניכוי עלות המשלוח.

שירות לקוחות

שאלות נוספות? בעיות? תלונות? התקשרו לטל' 09-8854770 ונשמח לענות לכל שאלה. שירות הלקוחות פועל בימי א'-ה' בשעות 8:30-16:00. ניתן גם להשאיר הודעה במשיבון, ונחזור אליכם בהקדם.

דמי משלוח

לבחירתכם ארבע אפשרויות למשלוח:
 1. משלוח רגיל: - 8 ש"ח. משלוח זה יוצא ממשרדנו בתוך 1-5 ימי עבודה, ונשלח בדואר רגיל, בכפוף לתנאי השירות של דואר ישראל. מנסיוננו, המשלוח בדרך כלל מגיע ליעדו בתוך 10 ימי עבודה. אם הזמנתם משלוח רגיל ולא קיבלתם את החבילה בתוך שבועיים, אנא כתבו לנו (וציינו את מספר ההזמנה שלכם).
 2. משלוח רשום: 16 ש"ח. משלוח זה יוצא ממשרדנו בתוך 1-5 ימי עבודה, ונשלח בדואר רשום, בכפוף לתנאי השירות של דואר ישראל. ההבדל בינו לבין דואר רגיל הוא שניתן לבצע מעקב אחר החבילה לפי מספרה. מנסיוננו, המשלוח בדרך כלל מגיע ליעדו בתוך 10 ימי עבודה. אם הזמנתם משלוח רשום ולא קיבלתם את החבילה בתוך שבועיים, אנא כתבו לנו (וציינו את מספר ההזמנה שלכם).
 3. משלוח אקספרס: 42 ש"ח. משלוח זה מתבצע באמצעות שרות השליחים של דואר ישראל, בכפוף לתנאי השירות של רשות הדואר ל-113 יישובים. לרשימת היישובים לחצו כאן. לקוחות המתגוררים באזורי החלוקה של דואר השליחים יקבלו את המשלוח ביום שלאחר ביצוע ההזמנה באתר. לרשימה המלאה של היישובים הנכללים באזור החלוקה של דואר שליחים ולתנאי השירות של רשות הדואר לחצו כאן.
 4. איסוף עצמי: חינם. איסוף עצמי מתבצע במשרדינו בנתניה (יד חרוצים 19), בימים א'-ה' בשעות 8:30-15:30. לאחר ביצוע ההזמנה, תקבלו אישור במייל שהחבילה מוכנה. אחרי שתקבלו את האישור, אנא התקשרו לטל' 09-8854770 כדי לתאם מועד איסוף.


קנייה נעימה!
רוצה להיות אזרח העולם?רוצה להיות אזרח העולם?

אני רוצה לקבל הנחה של 10% על כל הרכישות בחנות ולקבל במייל את חדשות העולם. (מקנייה זו; אין כפל מבצעים; חדשות העולם כוללות מידע ופרסומות)

לעולם לא נעביר את כתובת המייל שלך לצד שלישי ללא אישורך. ניתן לבטל את הרישום בכל עת.
מחפשים מלון לטיול בחו״ל?
כדאי לחפש מלון באתר העולם (מדוע?)
 • נשיונל גי׳אוגרפיק
 • ראף גיידז
 • מישלן
 • פרייטג ברנדט
 • דורלינג קינדרסלי
 • לונלי פלנט
 • וורלד מפינג
 • קונט
מהנעשה בעולם
 • האם ללון שישה לילות באונטרברג או לפצל?27/03/2019

  אני מחפשת מקום לינה לטיולים בזלצבורגלנד (וגרין, האלשטאט וכו') וכן בגרוסלוקנר וקפרון. האם ניתן ללון 6 לילות ב-Grossarler Hof Hotel באונטרברג או שכדאי לפצל לשניים (3 לילות בצל אם זי ו-3 בוגריין)? אני עם ילדים ומעדיפה מקום לינה אחד [קראו עוד]

 • פוליסות ביטוח הבריאות בישראל אינן דורשות (כמעט) רשיון נהיגה בינלאומי19/07/2017

  בהמשך להתלבטות רבת השנים האם צריך או לא צריך רשיון נהיגה בינלאומי בנסיעה למדינות המכירות ברשיון הנהיגה הישראלי, בדקתי את פוליסות ביטוח הבריאות בישראל. בהראל, כלל ופספורט קארד אין דרישה לרשיון רכב בינלאומי. הפוליסה של מגדל דורשת רשיון נהיגה בינלאומי, אבל החברה מבהירה: אנחנו לא בודקים אם לנהג היה רשיון נהיגה בינלאומי, נשנה את תנאי הפוליסה בקרוב [קראו עוד]

 • חדש בפארק השעשועים דיסניוורלד שבפלורידה10/02/2017

  עולם חדש ועתיר דמיון בשם פנדורה: עולמו של אווטאר (Pandora - The World of AVATAR), יפתח ב-27 במאי 2017 בממלכת החיות של דיסני, פארק השעשועים במתחם אתר הנופש דיסניוורלד בעיר ביי לייק (Bay Lake) שבפלורידה, אחד מפארקי השעשועים הנודעים בעולם. [קראו עוד]

אתם כבר אוהבים את העולם?
צרו קשר
כל הזכויות שמורות © 1991-2019 שטיינהרט שרב מוציאים לאור בע"מ
 
תמונה מוגדלת