דלג לתוכן


קיימת גרסה עדכנית של היישומון.
לחצו כאן לעדכון.

צפון חולון

הגעה ועזיבה

מידע חשוב שרצו

תחבורה

ברירת המחדל לסוג נ"ע היא אתר. הסיווג 'אתר' עשוי לכלול לא רק את אתרי התיירות העיקריים (המופיעים בפרק האתרים של הספר/אפליקציה), אלא גם אתרים-בנים חסרי-טקסט המוזכרים בתוכם (פסל בכיכר, ציור-קיר מעניין ברחוב, שער כניסה של ארמון וכו') וכן נ"ע המשמשות נקודות-ציון במסלולי הליכה/נהיגה/אופניים ימי טיול ("פנו ימינה ליד בניין הספרייה הלאומית"). זהו גם הסוג שיש לבחור עבור כל נ"ע שלא מתאימה לאף אחד משאר הסיווגים, או שאין לה עדיין סיווג מתאים - כגון תחנות רכבת, בתי חולים, חברות להשכרת רכב ועוד.
הסיווגים מלון, מסעדה, חנות, פעילות ובילוי (המכונים אצלנו יחד "הצרכנייה") מיועדים בעיקר לנ"ע שיופיעו ברשימות בפרקים המתאימים. בנוסף, סיווגים אלה ניתנים גם לנ"ע המשמשות נקודות-ציון במסלולי הליכה/נהיגה/אופניים ימי טיול (למשל, אם ביום טיול כתוב "פנו ימינה ליד מלון מטרופול", נה"ע "מלון מטרופול" תסווג כמלון, גם אם המלון אינו מומלץ ללינה ולא יופיע בפרק הלינה). הוראות לסיווג של מלונות, מסעדות, חנויות ובילויים, ראו גם סיווג נ"ע בצרכנייה.
הסיווגים מסלול הליכה, מסלול נהיגה, מסלול אופניים ומסלול שיט מיועדים למסלולים מסוגים אלה, והבחירה בהן מוסיפה למסך העריכה מספר שדות ייחודיים למסלולים (ומורידה שדות אחרים). המסלולים מופיעים בנפרד בתפריט האפליקציה, ממוספרים בנפרד ומופיעים בסוף כל פרק-אזור בספר המודפס. לשיקולים החשובים בבחירה להגדיר נ"ע כמסלול, ראו מפגש מס' 4 בסדנה לכותבים ופרק מסלולים במדריך זה. לכותבים מתחילים מומלץ להתייעץ עם עורך בטרם יגדירו נ"ע כמסלול.